VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: drejtori i FBI

Shefi i FBI-së: Rusët janë të vendosur të ndërhyjnë në zgjedhjet amerikane

By | July 23, 2019

Christopher Wray: Rusia vazhdon të paraqesë një rrezik të madh për zgjedhjet presidenciale të SHBA të vitit 2020

By | April 27, 2019

Ish-drejtori i FBI-së kritikon ashpër Presidentin Trump

By | December 18, 2018

Shefi i FBI-së: Rusia vazhdon të nxisë përçarje në SHBA

By | July 19, 2018

Ish-drejtori i FBI-së e krahason Trumpin me “shef të mafias”

By | April 13, 2018

Shtëpia që ndërtoi Hoover: 10 fakte të rralla rreth FBI-së

By | October 20, 2017

James Comey: Telefonatat dhe takimet e mia me Trumpin (pasazhet kryesore)

By | June 8, 2017

Dëshmia e James Comey-t në Senat, ja çfarë pritet

By | June 7, 2017

Nunes: S’kam parë asnjë dëshmi për bashkëpunimin mes fushatës së Trumpit dhe Rusisë

By | March 19, 2017

A po përpiqet drejtori i FBI-së të sabotojë kandidaturën e Hillary Clintonit?

By | November 4, 2016

Demokratët kritikojnë drejtorin e FBI-së për refuzim të emërimit të Rusisë për sulme kibernetike

By | November 1, 2016

Drejtori i FBI: Hillary Clinton nuk e ka shkelur ligjin dhe nuk e ka gënjyer FBI-në

By | July 7, 2016

FBI: Nuk ka arsye për akuza ndaj Zonjës Clinton

By | July 5, 2016

Marrëveshje bashkëpunimi mes FBI-së dhe Qeverisë Shqiptare

By | April 15, 2016