VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Niko Peleshi

“Ky është super krim”, deputeti i PS i nxjerr faktet ministrit të kabinetit Rama

By | July 14, 2018

Familja mafioze drejton Universitetin e Tiranës, nepotizëm në Universitetin Bujqësor – Nga MARK MARKU

By | March 8, 2018

Shkarkohet Saimir Tahiri, ministër i Brendshëm emërohet Niko Peleshi

By | March 11, 2017

Niko Peleshi shprehet rreth moralit të partisë dhe videoskandalin

By | May 14, 2016

Zbulohet misteri i brekëve të videoskandalit

By | May 14, 2016

Berisha: Rama rrahu në zyrë Niko Peleshin pak ditë më parë

By | January 19, 2016

Nuk janë 300 mijë sa po thotë Arben Imami por 3 milion që kanë ikur nga Shqipëria

By | December 9, 2015