VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Kreu i Shtetit

Meta dekoron Vasil Laçin me “Dekoratën e Flamurit Kombëtar”: Shqiptarët nuk do të lejojnë kurrë më instalimin e një diktature

By | May 27, 2020

Meta uron Sulltan Novruzin: Festimet le të kthehen në lutje drejt Zotit për shëndetin e çdo anëtari të familjes dhe gjithë shqiptarëve!

By | March 22, 2020

“Me 2 mars lidhim besën!” Meta – Ramës: Kryeministria e Kuvendi i kthehen popullit. Porosit poture të gjera

By | February 19, 2020

Komisioni i Venecias shqyrton përplasjen president-parlament

By | February 13, 2020

Takimi Thaçi-Kurti dhe afatet kushtetuese për formimin e qeverisë

By | December 31, 2019

Meta: Soros kërkoi takim pas akuzave që bëra! Temat që diskutuam dhe qëndrimi im për Shengenin Ballkanik

By | December 22, 2019

Meta: “S’mund të vijojmë me një qeverisje për një Shqipëri pa shqiptarë”

By | December 20, 2019

Një ditë pas dënimit nga gjykata, Presidenti Meta pret ish deputetin Ervin Salianji

By | December 19, 2019

Meta i akordon dekoratën e lartë Mujo Ulqinakut: Dinjiteti kombëtar dhe besnikëria ndaj Flamurit, më të rëndësishme se jeta pa dinjitet dhe pa liri

By | November 24, 2019

Presidenti Meta njofton konferencë të jashtëzakonshme, reagim edhe për DASH

By | November 22, 2019

Shkarkimi i Muçit, Meta shpall vakancën

By | November 22, 2019

Zëri i Amerikës: Thellohet kaosi te Kushtetuesja, Vorpsi zgjedh të betohet para një noteri

By | November 14, 2019

Presidenti Meta publikon letrën dërguar Komisionit të Venecias

By | October 4, 2019

Plani sekret për djegien e Kuvendit – Presidenca: Të gatshëm për të vendosur në dispozicion provat

By | September 12, 2019

Meta zbulon “marrëveshjen” mes Ramës e Bashës: Donin konfrontim. Një police e humbi gishtin, s’mund të prisja të humbte jetën…

By | September 9, 2019

Segmenti rrugor “Porti i jahteve-Orikum-Dukat”, Meta rrëzon koncesionin e radhës: “Minë” për financat dhe interesin publik

By | August 9, 2019

Presidenti Meta iu drejtohet palëve: Çdo aktor, i brendshëm apo i jashtëm, do të mbajë përgjegjësi para popullit shqiptar

By | June 26, 2019

Shkresat ndaj KQZ për numrin e deputetëve, Presidenti Meta flet për shpërndarjen e Parlamentit

By | June 25, 2019

Al Jazeera – Meta: Nuk po përpiqem të mbaj anën e partive opozitare, por jam gjithashtu i detyruar të garantoj të drejtat e opozitës në Shqipëri

By | June 16, 2019

LAJM I FUNDIT/ Presidenti thirrje opozitës: Ndaloni protestën, qytetarët të shpërndahen paqësisht

By | June 8, 2019

Presidenti Meta sapo publikon listën e abuzimeve me projektin e Unazës së Re, 8 institucione shkelën Kushtetutën

By | February 3, 2019

Vdekja e zv.ministrit Daci në Brezovicë, Meta: Jam i tronditur

By | January 26, 2019

Meta: Përmbyllja e dialogut të garantojë njohjen reciproke dhe të forcojë bashkëjetesën midis serbëve e shqiptarëve në të dy shtetet

By | January 25, 2019

Përplasja për Gent Cakajn, Meta: Ministria e Jashtme s’mund kthehet në autoshkollë nga ‘ustai i madh’

By | January 12, 2019