VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Kreu i Shtetit

Presidenti Meta publikon letrën dërguar Komisionit të Venecias

By | October 4, 2019

Plani sekret për djegien e Kuvendit – Presidenca: Të gatshëm për të vendosur në dispozicion provat

By | September 12, 2019

Meta zbulon “marrëveshjen” mes Ramës e Bashës: Donin konfrontim. Një police e humbi gishtin, s’mund të prisja të humbte jetën…

By | September 9, 2019

Segmenti rrugor “Porti i jahteve-Orikum-Dukat”, Meta rrëzon koncesionin e radhës: “Minë” për financat dhe interesin publik

By | August 9, 2019

Presidenti Meta iu drejtohet palëve: Çdo aktor, i brendshëm apo i jashtëm, do të mbajë përgjegjësi para popullit shqiptar

By | June 26, 2019

Shkresat ndaj KQZ për numrin e deputetëve, Presidenti Meta flet për shpërndarjen e Parlamentit

By | June 25, 2019

Al Jazeera – Meta: Nuk po përpiqem të mbaj anën e partive opozitare, por jam gjithashtu i detyruar të garantoj të drejtat e opozitës në Shqipëri

By | June 16, 2019

LAJM I FUNDIT/ Presidenti thirrje opozitës: Ndaloni protestën, qytetarët të shpërndahen paqësisht

By | June 8, 2019

Presidenti Meta sapo publikon listën e abuzimeve me projektin e Unazës së Re, 8 institucione shkelën Kushtetutën

By | February 3, 2019

Vdekja e zv.ministrit Daci në Brezovicë, Meta: Jam i tronditur

By | January 26, 2019

Meta: Përmbyllja e dialogut të garantojë njohjen reciproke dhe të forcojë bashkëjetesën midis serbëve e shqiptarëve në të dy shtetet

By | January 25, 2019

Përplasja për Gent Cakajn, Meta: Ministria e Jashtme s’mund kthehet në autoshkollë nga ‘ustai i madh’

By | January 12, 2019

“Kërcënoi Zaganin dhe nënkomisarin Nuhu”, Meta i përgjigjet ashpër Ramës: Bëri gabimin fatal të kërcënojë edhe Presidentin

By | January 11, 2019

Kur Shqipëria skualifikonte nënkampionët e Botës, presidenti Meta kujton rezultatin historik ndaj Gjermanisë

By | December 17, 2018

Rama ripropozon Lleshin, Meta nuk tërhiqet

By | November 9, 2018

Meta i thotë “Jo” emrit të Lleshit për ministër

By | November 3, 2018

Meta: Zagani do t’i kishte arrestuar Habilajt

By | November 2, 2018

Ligji për gjuhën shqipe pret zgjedhjet e reja presidenciale?

By | June 10, 2018

Meta i trembur nga hetimi i lobimit në SHBA me para ruse, një herë në javë vizitë private në Maqedoni

By | April 28, 2018

Nishani: Ja skenarët e zhvillimeve të muajve të ardhshëm

By | April 2, 2017

Intervista e të dënuarit në Spaç: Si e njoha Visar Zhitin, kush është P.V. që e denoncoi

By | March 24, 2017

Presidenti Nishani niset drejt Turqisë, takim me presidentin Erdogan

By | December 20, 2016

Sot zhvillohet manifestimi tradicional “Dita e Mollës”

By | September 20, 2016

Thaçt në Rio, Jasharajt n’Kosovë! – Nga Florim Zeqa

By | August 8, 2016