VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: kreu i FBI

Dalin shënimet e ish-drejtorit të FBI-së, Comey

By | April 20, 2018

Trump: “100 për qind” gati të dëshmoj nën betim për bisedat me ish-shefin e FBI-së

By | June 9, 2017

Trump: Do ta shkarkoja Comeyn pavarësisht nga rekomandimi i Departamentit të Drejtësisë

By | May 12, 2017

Marrëveshje bashkëpunimi mes FBI-së dhe Qeverisë Shqiptare

By | April 15, 2016