VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Sandër Lleshaj

Zbulohet dokumenti- Media kosovare: Sandër Lleshaj gënjeu, gazin lotsjellës për të shtypur protestuesit e opozitës e mori nga Policia e Kosovës

By | February 11, 2020

Lleshaj: E kujtoni ’97? Çdokush mund të ketë vrarë njerëz dhe ende nuk e di

By | July 18, 2019

Djegia e KZAZ në Bushat, reagon Kryemadhi: Plan kriminal i hartuar nga Rama. Do t’i tregojmë me emra autorët e këtij provokimi policesk

By | June 27, 2019

“Bashës i rrezikohet jeta”: Sander Lleshaj takim informal me truprojën e kryeopozitarit

By | June 17, 2019

Një ditë para protestës, Leyla Moses-Ones i shkon në zyrë ministrit Lleshaj

By | May 10, 2019

Shqipëri: Qeveria dhe opozita të nesërmen e protestës

By | April 14, 2019

“Turp-turp”, Lleshaj pritet me protesta në Durrës: Na ke helmuar (video)

By | March 19, 2019

Lleshaj rikthen në detyrë drejtorët e Saimir Tahirit

By | March 14, 2019

Z.Sandër Lleshaj, jepni dorëheqjen! Nga Elida Buçpapaj

By | February 12, 2019

(Video) Video-skandali me policin, Lleshaj shkon në Malësi të Madhe, kërkon denoncuesin dhe nuk po e gjen

By | February 12, 2019

Vendimi për Dritan Dajtin, Ministri i Brendshëm: Vendim kriminal, gjyqtarët do i bashkohen pas hekurave

By | February 10, 2019

Lleshaj pritet në takim nga homologu turk Soylu

By | February 4, 2019

VIDEO – Nënshkruhet marrëveshja për kufirin Shqipëri-Kosovë, ja ndryshimet që ndodhin nga nesër

By | December 29, 2018

Letër e Hapur Ministrit Sandër Lleshaj: Hapni rrugën për protestat e diasporës!

By | December 27, 2018

Hiqen kontrollet e dyfishta kufitare me Kosovën

By | December 27, 2018

Edmond Tupja: Tërheqja e procedimit penal, vepër e Ramës. Ministri të më kërkonte falje

By | December 13, 2018

Mosdekretimi i Sandër Lleshajt, Rama takim ‘kokë më kokë’ me Metën në Presidencë

By | November 4, 2018