VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: James Comey

Departamenti i Drejtësisë: Comey shkeli rregullat e FBI-së

By | August 29, 2019

Presidenti Trump hedh poshtë njoftimet e medias për lidhje me Rusinë

By | January 14, 2019

Ish-drejtori i FBI-së kritikon ashpër Presidentin Trump

By | December 18, 2018

Comey theu protokollin e FBI-së në rastin Clinton

By | June 15, 2018

Dalin shënimet e ish-drejtorit të FBI-së, Comey

By | April 20, 2018

‘Kemi prostitutat më të bukura në botë’, ish-shefi i FBI nxjerr bisedat sekrete të Putinit dhe Trumpit

By | April 20, 2018

Presidenti Trump në kundërsulm, pas intervistës së zotit Comey

By | April 17, 2018

Trumpi sulmon ashpër ish-drejtorin e FBI, Comey për librin e ri

By | April 13, 2018

Ish-drejtori i FBI-së e krahason Trumpin me “shef të mafias”

By | April 13, 2018

Reagimet ndaj shkarkimit të ish-nëndrejtorit të FBI-së, McCabe

By | March 18, 2018

Prokurori i Posaçëm Mueller shqyrton mundësinë të intervistojë Presidentin Trump

By | January 24, 2018

Presidenti Trump thotë se kurrë nuk u përpoq të bllokonte hetimin për ish-këshilltarin Flynn

By | December 3, 2017

Senati e konfirmoi drejtorin e ri të agjencisë FBI

By | August 2, 2017

Trumpi shpreh shqetësim për miqësinë Mueller-Comey

By | June 23, 2017

A ka regjistrime të bisedave Trump-Comey?

By | June 13, 2017

Kush është James Comey, shkatërruesi i Hillary Clintonit, që i hapi luftë Donald Trumpit

By | June 12, 2017

Hetuesit amerikanë kërkojnë prova nga biseda Trump – Comey

By | June 10, 2017

Presidenti Trump: nuk pati asnjë bashkëveprim me Rusinë

By | June 10, 2017

Trump: dëshmia e Comey-it, hakmarrje e vërtetë

By | June 9, 2017

Comey dëshmon: Administrata Trump përhapi “gënjeshtra” dhe më “diskreditoi mua dhe FBI-në”

By | June 8, 2017

James Comey: Telefonatat dhe takimet e mia me Trumpin (pasazhet kryesore)

By | June 8, 2017

Flet ish-shefi i FBI-së: Trumpi më kërkoi dorëheqjen nga hetimi i Flynn

By | June 8, 2017

Dëshmia e James Comey-t në Senat, ja çfarë pritet

By | June 7, 2017

Ish drejtori i FBI-së dëshmon të enjten në Kongres

By | June 5, 2017