VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: gazetarë

CPJ: Kina dhe Turqia me më së shumti gazetarë të burgosur

By | December 11, 2019

Tiranë: Studim mbi kushtet e vështira të punës për gazetarët shqiptarë

By | October 10, 2019

Klodiana Lala: Sulmi vjen si rezultat i punës time si gazetare

By | August 30, 2018

Siri, që nga 2011 janë vrarë afro 700 punonjës të mediave

By | May 3, 2018

CPJ: Numër rekord i gazetarëve të burgosur

By | December 13, 2017

Tiranë: Drejtoresha e VOA-s, Bennett, takoi zonja të shtypit dhe të shoqërisë civile

By | September 29, 2017

Kujtesë folësve dhe shkruesve të shqipes në Kosovë e më gjerë – Nga Skënder Buçpapaj

By | July 31, 2017

Jiri Dienstbier Journalism Fellowship, 2017 – 2018

By | May 3, 2017

Reagon Agron Bala: Përshëndes dy kolegët e mi Skënder Buçpapaj dhe Arjan Melonashi për dialogun intelektual

By | September 14, 2015