VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: besimtarët katolikë

Besimtarët katolikë dhe ortodoksë festojnë sot Krishtlindjet

By | December 25, 2018

Veseli në Llapushnik: Kosova mburret me bashkëjetesën midis qytetarëve të besimeve të ndryshme

By | October 9, 2016

VOAL iu uron katolikëve shqiptarë: Gëzuar Festën e Pashkëve!

By | March 27, 2016

A po lëkundet toleranca ndërfetare në Kosovë

By | June 28, 2015