VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: tarifa doganore

Kurti rithekson vendimin për zëvendësimin e taksës me reciprocitet

By | February 8, 2020

“Tarifa doganore” hiqet, por kush dhe kur do ta heqë kolonializmin e Serbisë së Madhe në Ballkan? – Nga Prof.Dr.Mehdi HYSENI

By | March 4, 2019

Intervista – Thaçi: Nga askush dhe për asnjë çmim nuk mund të refuzohet partneriteti me SHBA-në

By | January 31, 2019

Mbijetesa e Qeverisë Haradinaj e varur nga pezullimi i tarifës

By | January 30, 2019

Kosova importon lëndë të parë nga Serbia, por jo edhe mallrat tjera (tabela)

By | December 20, 2018

Trumpi kritikon propozimin e Macronit për “ushtri evropiane”

By | November 13, 2018