VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: zgjedhje të lira

Meta, mesazh të fortë opozitës, i kujton rastin e Serbisë: U përball, e mundi, i vuri prangat Millosheviçit

By | August 8, 2019

Sot vendoset për seancën për shpërndarjen e Kuvendit

By | August 5, 2019

Mbledhja e PD – Zbulohen porositë e Bashës për protestën e 8 korrikut

By | July 4, 2019

Intervista – Repishti: Kërkesa e Presidentit për të ndryshuar datën e votimit është e logjikshme

By | June 28, 2019

Kim Mehmeti: Me 30 qershor Shqipëria do votojë turpin e saj!

By | June 26, 2019

“Luftë civile dhe vëllavrasje”/ Ish-deputeti i PD, reagon sërish: Nuk tërhiqem! Zgjedhje ku vota vidhet e grabitet nuk mund të ketë

By | June 26, 2019

Protesta e tetë kombëtare e opozitës – Del shifra prej dhjetëra mijëra protestues që po vijnë në Tiranë

By | June 8, 2019

Radio Evropa e Lirë: Opozita në Shqipëri proteston dhe refuzon dialogun

By | May 26, 2019

MAJI 1945: HEROI DEMOKRAT MARK ÇUNI NUK NJOLLOSET NGA “RILINDJA” KOMUNISTE – Nga Fritz RADOVANI

By | May 21, 2019

STUDIMI: DEMOKRACIA E VËRTETË ËSHTË E MIRË EDHE PËR SHËNDETIN E NJERËZVE – Nga Frank Shkreli

By | March 29, 2019

Përfundon mbledhja me ndërkombëtarët, Basha: Ka vetëm një zgjidhje, nuk mjafton vetëm me Dakon…

By | February 27, 2019

Tiranë: Protestë masive e opozitës për rënien e qeverisë Rama

By | February 16, 2019

Kuvendi i PD, Basha: Thirrje për bashkim

By | April 29, 2018

Deutsche Welle: Protesta e opozitës në Tiranë – Paqësisht e pa incidente

By | May 13, 2017

Basha: Nuk mund të ketë zgjedhje moniste në vend, koha e monizmit shkoi njehërë e përgjithmonë

By | May 13, 2017

Kokëdhima sfidon Ramën: Dua të bëhem kryeministër

By | May 6, 2017

Basha: Ja plani ogurzi i Ramës dhe ja kush do ta ndalë

By | May 6, 2017

“O Shqiptarë! Nënës mos ia bëni varrë!” – Nga SAMI REPISHTI

By | May 5, 2017

Fjalimi i plotë i Bashës në mitingun e 18 shkurtit 2017

By | February 19, 2017

Tiranë: Koalicioni për Zgjedhje të Lira kërkoi depolitizimin e komisioneve zgjedhore

By | September 21, 2016

Schulz në Teheran: Asadi nuk do të jetë më gjatë president i Sirisë

By | November 8, 2015

AMBASADORI DONALD LU ME BLLOK NË DORË E MONITORON VOTIMIN NË VORË

By | June 21, 2015