VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: mik i madh

Roli i ish-këshilltarit të Trumpit në zgjedhjet në Kosovë

By | October 3, 2019

Meta shpreh ngushëllimet për George H.W. Bush: I pikëlluar për mikun e madh e të shtrenjtë shqiptarëve

By | December 1, 2018

Takimi me George H. W. Bush në Tiranë – Nga Skënder Buçpapaj

By | December 1, 2018

“I dashur mik!… Përzemërsisht”, libër nga Prof. dr. Basil Shader – Nga Nexhmije Mehmetaj

By | September 25, 2017

Ja dhurata e veçantë e Ramës për Senatorin amerikan McCain

By | April 14, 2017

MË 11 SHKURT 2008 NDAHEJ NGA JETA TOM LANTOSH MIKU I MADH I SHQIPTARËVE

By | February 12, 2017

Agron Bala, shpirt i ndritur në këtë botë të zymtë, shpirt i ndritur në parajsë – Nga Elida Buçpapaj dhe Skënder Buçpapaj

By | January 15, 2016