VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Euronews

(Video) Albin Kurti për Euronews: “Shkëmbimet territoriale receta për konflikt, jo paqe”

By | February 28, 2020

“Euronews” skanon fushatën në Kosovë: Kush do t’i fitojë zgjedhjet e përgjithshme

By | October 4, 2019

Protesta e opozitës transmetohet LIVE në mediat ndërkombëtare (video)

By | February 16, 2019

Euronews – Ramës: Një e treta e ekonomisë së Shqipërisë është prej prostitucionit, parave të drogës dhe nga vrasjet mes bandave

By | May 20, 2016

Saimir Tahiri për Euronews: Shqipëria vend i sigurt! Mos u jepni para! Ja sa fiton një azilant

By | October 10, 2015

Euronews: Ministri gjerman, shqiptarëve: Hajdeni si emigrantë, jo si azilantë

By | August 28, 2015

Euronews – KUMANOVA, KONFLIKT NDËRETNIK APO INTRIGË POLITIKE?

By | June 14, 2015