VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Knut Fleckenstein

Knut Fleckenstein emërohet këshilltar i Gramoz Ruçit

By | May 22, 2020

Maria Isabel Santos i zë vendin Flenckensteinit si raportuese për Shqipërinë

By | October 9, 2019

Deputeti i LSI-së i përgjigjet Fleckensteinit: Knut, mos u bëj Zonja e Parë e qeverisë së drogës

By | February 28, 2019

Intervista – Fleckenstein: Kosova, të heqë doganat, por edhe Serbia të mos e pengojë

By | November 28, 2018

Grafisti i njohur Avni Delvina:”Pamje nga festa dhe kercimi i dy nderkombetareve me rastin e hapjes se negociatave per vitin 2019….”

By | June 29, 2018

Knut Fleckenstein është kundër bllokimit të trafikut

By | April 5, 2018

Intervista – Hoyt Yee: Politikanët në Shqipëri, Kosovë të mbajnë premtimet për reformat

By | July 18, 2017

Fleckenstein: Platforma shqiptare nuk përbën rrezik për Maqedoninë (Video)

By | March 30, 2017

Basir Çollaku: Fleckenstein ka dashnoren ne Tirane, ndaj ka ardhur as e rruan per reformat

By | February 22, 2017

Përrallë sorosiane ? Sali Berisha i pergjigjet deputetit te parlamentit Europian, Fleckenstein!

By | February 22, 2017

Eurodeputeti Knut Fleckenstein i ka kërkuar sërish PD që të lërë bojkotin parlamentar dhe ti kthehet punës

By | February 22, 2017

Deutsche Welle: Fleckenstein: Opozita duhet t’i faktojë akuzat për zgjedhjet

By | February 22, 2017

Fleckenstein në Tiranë: Vendi i deputetëve është në parlament

By | February 21, 2017

Parlamenti Evropian miraton rezolutën për Shqipërinë

By | February 15, 2017

Fleckenstein: Zbatim reformës, do të kërkoj hapjen e negociatave për Shqipërinë

By | July 22, 2016

PD pretendime për zbardhjen e draftit kushtetues: Është ndryshuar gjatë zbardhjes

By | July 21, 2016

Variant i ri për reformën në drejtësi, Rama dhe Meta e pranojnë, pritet Basha – Fleckenstein: Ky është i fundit

By | July 21, 2016

PE – Knut Fleckenstein: Shqipëria moment kruçial: Votimi i reformës – test për liderët e Shqipërisë!

By | July 18, 2016

Reforma në drejtësi – Fleckenstein: Pushtetin në Shqipëri nuk e kanë politikanët, por individë të tjerë të pavotuar

By | May 18, 2016

Fleckenstein e Kukan: Reforma në Drejtësi, tejet vendimtare për Shqipërinë në BE

By | February 9, 2016

Raportuesi i Shqipërisë në PE: Zgjedhjet lokale ishin të dështuara

By | December 28, 2015

Z.Rama, mos e humbni autokontrollin! – Nga Elida Buçpapaj

By | September 16, 2015

Zbardhen diskutimet e PE për zgjedhjet, Kukan: Zgjedhje jo të lira (Video)

By | September 15, 2015