VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: zyrtari i lartë

Intervista – Appathurai: Raportet Kosovë-Serbi, ndër sfidat më thelbësore për rajonin

By | November 19, 2019

Skandali i hoxhallarëve turq me djem të mitur – Nga GANI MEHMETAJ

By | November 22, 2018

PËRSËRI ANASHKALOHET SHQIPËRIA – Nga Frank Shkreli

By | June 18, 2018

Yee paralajmëron për “ndikim malinj” të Rusisë në Ballkan

By | May 18, 2017

Ambasadori Lu tek kryeministri: Cila është përgjigja për ofertën e Yee?

By | May 16, 2017

Zyrtari i lartë amerikan nis takimet, Basha merr me vete edhe aleatët

By | May 15, 2017

Shtëpia e Bardhë e mbron goditjen kundër emigrimit

By | January 29, 2017

Zyrtari amerikan: “Ushtarët turq hynë në Irak me lejen e qeverisë së Bagdadit”

By | October 14, 2016

OKB: Britania t’iu japë fund sulmeve raciste dhe ksenofobike

By | June 28, 2016

Pentagoni: Rusia godet forcat që mbështeten nga SHBA në Siri

By | June 18, 2016

Franca për shkaqe sigurie kthen 18 mijë persona nga kufiri

By | May 25, 2016

Ndihmës-sekretari Hoyt Brian Yee e viziton Kosovën

By | April 8, 2016

Nën akuzë penale – ish kryebashkiaku socialist emërohet prefekt

By | November 6, 2015