VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: kryetari i Partisë

Veseli: Qeveria bëri mirë që hoqi reciprocitetin

By | June 6, 2020

Zëri i Amerikës: Lobimi në SHBA, Basha nuk paraqitet në Prokurori

By | June 17, 2019

Vendimi i Metës – Reagon Basha: Sukses i opozitës

By | June 8, 2019

Basha në Berlin, takime me zyrtarë të lartë në kancelarinë gjermane

By | April 3, 2019

Taksa, vendimi që po përçan koalicionin

By | March 11, 2019

Kreu i LDK-së e kritikon Ekipin negociator

By | January 9, 2019

Kadri Veseli shpall kandidaturën për kryeministër

By | January 2, 2019

KRIZA E KONSUMIMIT TË NJERIUT TË POLITIKËS, MEDIAS, ARTIT DHE TEATRIT – Optikë kritike nga MEXHIT PRENÇI

By | June 23, 2018

Basha: Nga Kavaja e fitores do të nisë ringritja e Shqipërisë

By | June 28, 2017

Lulzim Basha: Takim i jashtëzakonshëm me Presidentin Donald Trump!

By | June 14, 2017

Veseli: Kosova në qeverisjen e ardhshme do të jetë Zvicra e Ballkanit

By | May 14, 2017

Intervista – Basha: Qeveria, autore e kapjes dhe vjedhjes së zgjedhjeve

By | January 20, 2017

Dasma mbretërore fillon – U trashëgofshin Princi Leka II dhe Princesha Elia Zogu!

By | October 8, 2016

Zëri i Amerikës – Basha: Ngërçi për Reformën u kapërcye

By | July 20, 2016

Lulzim Basha: Ja pse e prishëm marrëveshjen e mbrëmshme

By | July 19, 2016

Partia Socialiste e Shqipërisë shënon 25-vjetorin e themelimit

By | July 12, 2016

Kryesia e LDK: Po demarkacionit dhe riformatimit të qeverisë

By | July 12, 2016

Çahet PD, Selami kundër Bashës: Reforma në drejtësi të miratohet me referendum

By | June 27, 2016

Alarm i opozitës serbe për bazën e re ruse – Nga SHABAN MURATI*

By | June 20, 2016

Basha takime me ambasadorët perëndimorë – Vlahutin e padëshiruar

By | June 17, 2016

Reforma në Drejtësi, mbahet takimi Rama-Basha

By | June 6, 2016

Intervista – Limaj: Opozita ka dallime rreth listës së përbashkët

By | April 11, 2016

Ndryshimi i statutit e bën Ramën kryetar të përjetshëm – dokumente

By | March 22, 2016