VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Skënder Tufa

Skënder Tufa, i dënuari i Qafë Barit vazhdon replikën me ish- drejtorin Edmon Caja: Çfarë ndodhi kur pushkatuat, Sokolin dhe Tomën?

By | April 25, 2019
Send this to a friend