VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Haxhi Baçinozi

E nderuar kolege Klodiana Lala, mos prano të bëhesh zëdhënëse e policisë kriminele të shtetit shqiptar! Nga Elida Buçpapaj

By | January 10, 2020

(Updated) Për djeni të DFAE – EDA & Z.Amanda Bennett, VOA – Në mbrojtje të Agron Tufës – Prej 1997 Ambasada e Shqipërisë në Bernë është në duart e ish-nomenklaturës Nga Elida Buçpapaj

By | December 6, 2019

1990/Letra që i dënuari Haxhi Baçinozi i dërgoi Nexhmije Hoxhës: Krimet tuaja s’ka sociolog dhe shkrimtar në botë që t’i përshkruajë Nga Kastriot Dervishi

By | May 2, 2019

1990 – Letra që i dënuari Haxhi Baçinozi i dërgoi Nexhmije Hoxhës: Krimet tuaja s’ka sociolog dhe shkrimtar në botë që t’i përshkruajë

By | March 18, 2019

Atentati te Parku i Liqenit, ja kush ishte ish-i përndjekuri që u ekzekutua në sy të djalit të mitur

By | March 17, 2019