VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Zylyftar Ramizi

Dëshmia tronditëse: Çfarë i kërkoi Sigurimi i Shtetit vëllait tim dhe pse e hodhi atë nga kati i tetë i Hotel “Tirana” më 17 nëntor 1986

By | November 16, 2019

(Video) Guximtarët e Qafë Barit, Lekë Mirakaj: Dëshmoj revoltën e 22 majit ‘84 – Observatori i Kujtesës Nga Admirina Peçi

By | April 25, 2019

Historia e panjohur – Atentati i dështuar me bombë ndaj Ramiz Alisë në mitingun e Hasit më 1983 dhe pushkatimet e të dyshuarve (FOTOT)

By | May 17, 2018

1988 – turisti suedez trondit Tiranën me mbresat nga Saranda: “Atje ku vajzat janë më të nxehta se llava”

By | April 10, 2018