VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Spartak Braho

1985/Nxënësi që u dënua nga Spartak Braho dhe vuajti dënimin si minator në Qafë Bari Nga Kastriot Dervishi

By | May 30, 2020

Dokumenti- Agron Tufa tregon si Spartak Braho dënoi minorenin për “tradhti ndaj atdheut”! Çfarë shkruhej për planin e durrsakut 15 vjeçar më ‘85

By | December 28, 2019

Pas pushimit të çështjes, Agron Tufa paralajmëron Spartak Brahon: Padi të reja dhe më të rënda

By | December 25, 2019

Akuza për shpifje, gjykata pushon padinë e Agron Tufës kundër Spartak Brahos

By | December 24, 2019

An Interview with Agron Tufa – Why the Communist Crimes Scholar Sought Political Asylum in Switzerland Alice Elizabeth Taylor

By | December 15, 2019

“Ka patur plan për vrasjen, iku Agron Tufa, do ekzekutojmë Çelon”- Spartak Braho ironizon

By | December 13, 2019

DOKUMENTI – Agron Tufa ngre padi kundër Spartak Brahos dhe Fatos Tarifës pas ikjes nga vendi

By | December 5, 2019

“Kjo është plehrë”, Spartak Braho ofendon kryetaren e Autoritetit të Dosjeve

By | August 29, 2019

PS i heq Agron Tufës me ligj studimin e Luftës: Komunistët erdhën në pushtet me program demokratik

By | June 22, 2019

POLITIZIMI I HISTORISË – KRIM KOMBËTAR (Krimet e komunizmit filluan me formimin e PKSH-së) – Nga Thanas L. GJIKA

By | June 2, 2019

Enkelejd Alibeaj denocon me foto: Deputeti Spartak Braho dhe prefekti Astrit Aliaj nderojnë figurën e diktatorit Enver Hoxha

By | May 24, 2019

Tentoi arratisjen nga Shqipëria komuniste, dëshmia: Isha 16 vjeç kur më dënoi gjyqtari Spartak Braho

By | May 9, 2019

Agron Tufa i përgjigjet Spartak Brahos: Dëshpërimi i enveristëve ka një shkak, por me këto shpifje pasurojnë dosjen në Gjykatë

By | May 1, 2019

“Kam pasur presione nga halabakë”, Agron Tufa padit në gjykatë për fyerje dhe shpifje Brahon, Brokajn, Vujkajn dhe…

By | April 24, 2019

Debati për Luftën, Agron Tufa hedh në gjyq Brahon për krime ndaj njerëzimit

By | April 17, 2019

Jeni larg nga katarsa! – Përgjigje ‘z-injve’ S. Braho e E. Caja ndaj sulmeve kundër personaliteteve V. Zhiti e A. Tufa) – Prof. Asc. Dr. Thanas L. Gjika

By | April 11, 2019

Agron Tufa publikon dokumentin: Spartak Braho dha dënime me vdekje

By | April 7, 2019

Tufa i përgjigjet Brahos: Të ndërhyjë drejtësia që të mos ndodhë tragjedi. Braho i mbyllte të pafajshmit në çmendinë

By | April 2, 2019

Agron Tufa i përgjigjet Brahos: Je përfaqësuesi i zi i ish-Sigurimit të Shtetit

By | April 1, 2019

“Ka marrë përsipër të nxijë çdo gjë”- Braho kërkon shkarkimin e Agron Tufës

By | April 1, 2019

Braho akuzon: SHISH ka përgjuar titullarë institucionesh dhe zyrtarë

By | November 1, 2016

Artan Hoxha – Brahos: S’ta përmenda emrin, e pranove vetë

By | September 30, 2016

Intervista – Braho mesazh të koduar për Artan Hoxhën: Çanta ime ka 6 ndarje, njëra tani është për ty

By | September 30, 2016

Precedenti Spartak Braho, Ministri Manjani: Jo më deputetë në burgje pa lejen time

By | September 30, 2016