VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: armik i popullit

“Si e pashë ish-deputetin gjysmë të vdekur në burgun e ri të Tiranës. U tmerrova…”, dëshmia rrënqethëse e Dr.Konomit

By | May 24, 2019

Tentoi arratisjen nga Shqipëria komuniste, dëshmia: Isha 16 vjeç kur më dënoi gjyqtari Spartak Braho

By | May 9, 2019

70-VJET MË PARË NDËRROI JETË NËN TORTURA – BARIU I KATOLIKËVE DHE ENGJËLLI I MYSLIMANËVE – Nga Frank Shkreli

By | March 21, 2019

Mehmet Shehu: Poeti Fatos Arapi s’pajtohet me realitetin tonë politik

By | October 15, 2018

DHUNA DHE DINJITETI – Esé nga EUGJEN MERLIKA

By | September 16, 2018

Trumpi takohet me kreun e gazetës “The New York Times”

By | July 29, 2018

Rrëfimi i plotë i Fritz Radovanit për Hilmi Seitin – sigurimsin që zgjidhte bukuroshe për Hoxhën, Hazbiun, Shehun

By | December 14, 2015

Ihsan Libohova – në burg, pastaj në internim gjithë jetën

By | December 4, 2015

Ihsan Libohova – një jetë në burg dhe internim

By | August 17, 2015