VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: frika

Mbi spiunët dhe letrat anonime – Nga Prof. dr. GJERGJ SINANI

By | September 26, 2019

FRIKA – Poezi nga PABLO NERUDA – Shqipëroi: Elida Buçpapaj

By | June 10, 2019

Kosova çfarë (nuk) e njohim të gjithë! – Nga AGRON SHABANI

By | December 7, 2018

Liverpool-i nuk e merr Shaqirin në Beograd

By | November 5, 2018

Korrupsioni i lartë shtetëror kryeministror në Shqipëri, ka kaluar nga frika tek e frikëshmja – Nga SPARTAK NGJELA

By | February 11, 2018

PRONARËT E PARTISË DEMOKRATIKE JANË ANËTARËT E SAJ – Nga Flamur L. HOXHA

By | September 24, 2017

Kur instikti politik transformohet në instikt shtazor nga frika e ndëshkimit?! – Nga Skënder MULLIQI

By | July 9, 2017

Rama: Kush nuk do zgjedhjet e 18 Qershorit, do të bashkohet me Rusinë

By | April 9, 2017

Mposhtja e frikës?! – Nga Skënder MULLIQI

By | November 21, 2016

Shtatzëna trembet gjatë sulmit në Nicë, e lind fëmijën në mes të masakrës

By | July 15, 2016

Sot Urbi et Orbi – Papa jep mesazhin e shpresës

By | March 27, 2016