VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Parlament

Fjala e plotë e Tahirit: Dorëzoj mandatin e deputetit, ja ku më keni si qytetar të thjeshtë

By | May 3, 2018

Presidenti i Republikës do të zgjidhet mes 17 prillit e 3 majit

By | March 17, 2017

Eurodeputeti Knut Fleckenstein i ka kërkuar sërish PD që të lërë bojkotin parlamentar dhe ti kthehet punës

By | February 22, 2017

Sherri/ Fyerjet pa mikrofon mes Nokës, Braçes, Berishës, Klosit e Blushit. Çfarë nuk u dëgjua dje nga fjalori ‘shqip-shqip’ në Kuvend

By | February 17, 2017

Një “korrigjim” i vogël për Ambasadorin Lu – Al Kaponet tona janë në Parlament Nga Mentor Kikia

By | September 7, 2016

REPLIKAT – Pa mikrofon në Parlament/ “O Manushaqe ulu… Po ik ore, kokëqepë!

By | May 22, 2016

Sherri në parlament, përjashtohen me 5 ditë, Paloka, Ristani, Braçe dhe Keta, shpëton Berisha

By | April 13, 2016

Zëri i Amerikës: Tension në parlament, vezë kryeministrit

By | February 25, 2016

Cirk në Parlament: Rama “kërcënon” Topallin: Jozefinë, je në hall mos më bëj t’i them me emra këtu

By | February 11, 2016