VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Deklaratë

(Video) Kristaq Rama ishte martuar me një ruse dhe ka edhe një djalë në Rusi, vëllain me babë të Edi dhe Olsi Ramës

By | August 4, 2020

Deklarata për media e ish-luftëtarëve të Batalionit “Atlantiku” merr në mbrojtje Hashim Thaçin dhe Kadri Veselin

By | July 6, 2020

Deklaratë e Vatrës për 2 Marsin – VATRA ËSHTË ME TË ARDHMEN E SHQIPËRISË, PA KRIMINELË DHE DROGË

By | March 2, 2020

HOROSKOPI E HËNË 16 SHTATOR 2019

By | September 16, 2019

George W. Bush ka lëshuar një deklaratë pas vdekjes së babait të tij, George H.W. Bush

By | December 2, 2018

Vuçiç: Nuk jam i lumtur për deklaratën e Komshiçit mbi pavarësinë e Kosovës

By | October 11, 2018

Shqiptarët e Luginës kërkojnë të drejta të njëjta me serbët e veriut të Kosovës (Dokumenti)

By | July 14, 2018

HOROSKOPI 20 KORRIK 2017

By | July 20, 2017

Trump: Rusia dhe vendet e tjera mund të kenë ndërhyrë në zgjedhje

By | July 6, 2017

Hahn: “Presidenti Ivanov të rishikojë pozicionin e tij urgjentisht”

By | March 22, 2017

Federica Mogherini fillon vizitën në Tiranë

By | March 3, 2017

Basha, Mehdiu, Ndoka ua vënë një kusht Ramës dhe Metës

By | March 3, 2017

Kur Dritëro Agolli kërkonte reformim të partisë, por të gjithë brohorisnin kundër tij

By | February 3, 2017

VIDEO – Deklarata e Trumpit për Kosovën, çfarë tha 17 vite më parë Presidenti i sapozgjedhur i SHBA

By | November 10, 2016

Rama – Greqisë: Iku koha kur vendi i pasur i tregonte arat të varfrit

By | November 2, 2016

DEKLARATË E FEDERATËS PANSHQIPTARE TË AMERIKËS “VATRA” MBI SITUATËN NË KOSOVË

By | November 24, 2015

Deklarata e policisë së Elbasanit: çfarë është e ndaluar kategorikisht gjatë ndeshjes Shqipëri-Serbi

By | October 8, 2015