VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Besiana Kadare

(Video) OKB, mësime nga shqiptarët që shpëtuan hebrej

By | February 1, 2019

OKB: Të drejtat e gruas në zonat rurale! – Nga Yllka Baxhaku

By | March 15, 2018

Në festën e organizuar nga ambasadorja Besiana Kadare, Ermonela Jaho bën bashkë shqiptarët e famshëm në New York

By | March 6, 2018

SHBA “fal” Shqipërinë për votën e Jerusalemit

By | January 28, 2018

Shqipëria zgjidhet zv/presidente e Bordit Ekzekutiv të përbashkët të UNDP/UNFPA/UNOPS për vitin 2018

By | January 23, 2018

Haley fton Kosovën dhe jo Shqipërinë

By | December 27, 2017

Ambasadorja Kadare takim me anëtaret e “Hope & Peace” në New York

By | October 19, 2017

Besa Kadare emërohet ambasadore e Shqipërisë në OKB

By | April 4, 2016

Lirimi i Besiana Kadaresë bëri lajm Nga Elida Buçpapaj

By | March 22, 2016

Presidenti Nishani liron vajzën e Ismail Kadaresë nga detyra e ambasadores

By | March 21, 2016

Besiana Kadare: Kosova aplikon pas 2 vjetësh në UNESCO

By | November 9, 2015

Besiana Kadare – Serbia nuk mund ta bllokojë pranimin e Kosovës në UNESCO

By | October 3, 2015

Besiana Kadare, vajza e Kadaresë rol kyç për futjen e Kosovës në axhendën e UNESCO-s

By | September 15, 2015