VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Ermonela Jaho

Konstelacionet Shqiptare, diktatori Edi Rama dhe Liria! Nga Elida Buçpapaj

By | February 25, 2020

KRYELAJM DUHEJ TË ISHTE SOT PERFORMANCA E ERMONELA JAHOS NË ROYAL OPERA Nga Elida Buçpapaj

By | February 24, 2020

Konstelacionet Shqiptare, diktatori Edi Rama dhe Liria! Nga Elida Buçpapaj

By | February 24, 2020

Londër – Ermonela Jaho ‘ndez’ zemrën e ‘Royal Opera House’

By | February 2, 2019

Ermonela Jaho dhe Placido Domingo mahnisin publikun spanjoll me “Thais”

By | August 18, 2018

Në festën e organizuar nga ambasadorja Besiana Kadare, Ermonela Jaho bën bashkë shqiptarët e famshëm në New York

By | March 6, 2018

Ermonela Jaho me “Madame Butterfly” në Operan Nacionale të Washington D.C.

By | May 6, 2017

Ermonela Jaho, divë absolute në Operën e Parisit

By | November 2, 2016

(Video-Foto) Përurohet “Liceu Artistik”: Nga dyert e tij do të vijojnë të dalin Inva Mula, Sajmir Pirgu, Tedi Papavrami apo Ermonela Jaho të rinj

By | October 29, 2016

Ermonela Jaho ngre në këmbë Madridin

By | September 26, 2016

(Foto nga përgatitjet) Në orën 19:30 në “Basilica Papale” në Praninë e Papa Françeskut nis koncerti me yjet shqiptare

By | September 3, 2016

Koncert për Nënë Terezën në Vatikan, Saimir Pirgu duet me Rita Orën

By | August 24, 2016

“Le Figaro” e vlerëson Ermonela Jahon

By | August 11, 2016

Publikohet albumi i Ermonela Jahos me operën ‘Zaza’

By | June 11, 2016

Ermonela Jaho imazhi i ‘Opera Magazine’

By | June 7, 2016

The Economist: Ermonela Jaho engjëll i zjarrtë i Operas

By | May 28, 2016

Ermonela Jaho fituesja e “International Opera Awards”: Kush i dedikon jetën pasionit është fitues

By | May 16, 2016

Ermonela Jaho shpallet fituese në International Opera Award

By | May 15, 2016

Ja si të votoni Ermonela Jahon për Çmimin Ndërkombëtar të Operës!

By | March 4, 2016

Ermonela Jaho kandidohet për “International Opera Award”

By | March 2, 2016

Të dielën në New York shqiptarët e Amerikës një Gala me shqiptarët të suksesshëm për mbledhje fondesh

By | October 21, 2015

Ermonela Jaho: S’kuptoj pse në Shqipëri suksesi i tjetrit quhet si dështimi yt – Intervistoi: BEN ANDONI

By | September 27, 2015