VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: UNESCO

Irani fut çiftelinë në Unesco, Ministria e Kulturës në Shqipëri: Ekzistojnë ngjashmëritë me tonën, por është regjistruar si dotar

By | July 3, 2020

UNESCO kërkon moratorium për ndërtimet në Ohër

By | May 21, 2019

MEDIA PËR DEMOKRACINË: GAZETARIA DHE ZGJEDHJET NË KOHËRA TË PËRHAPJES SË INFORMACIONIT FALS – Nga Frank Shkreli

By | May 3, 2019

Ndërtesa e Kongresit të Manastirit(1908) të vihet në mbrojtjen UNESCO-s – Nga Skënder Karaçica

By | January 6, 2019

Pranimi i Shqipërisë në UNESCO, ja letërkëmbimet sekrete

By | December 27, 2018

Lahuta s’është shqiptare por serbe? Reagon Ministria e Kulturës: Ja e vërteta!

By | December 5, 2018

UNESCO krijon “Observatorin e Gazetarëve të Vrarë”

By | November 7, 2018

Edi Rama fal pasuritë kombëtare për të blerë në Unesco një vend për Mirela Kumbaron : “NGJALLJA E SHËN LLAZARIT”/ Shqipëria i dhuron “UNESCO-s” ikonën e restauruara para 6 muajsh

By | October 1, 2018

Serbia u kërkon Kishave Evropiane të pengojnë Kosovën në UNESCO

By | June 3, 2018

UNESCO i jep çmimin për lirinë e shtypit gazetarit të burgosur egjiptian Mahmud Abu Zeid

By | May 3, 2018

Thaçi: Greqia ta ruajë qëndrimin konstruktiv

By | April 12, 2018

Kosova sërish drejt INTERPOL-it dhe UNESCO-s

By | March 10, 2018

Heshtja idiote e Prishtinës për njohjen e detyrueshme nga Serbia* – Nga Shaban Murati

By | February 26, 2018

Xhubleta shqiptare 4000 vjeçare pse jo si trashëgimi botërore e mbrojtur nga UNESCO?!

By | February 3, 2018

Pacolli: Demarkacioni është çështje e mbyllur, nuk mund të ringeciohet

By | October 30, 2017

Edhe Izraeli largohet nga UNESCO

By | October 12, 2017

SHBA: Do të tërhiqemi nga UNESCO

By | October 12, 2017

Serbia: Afatet po skadojnë, Kosova është dorëzuar për anëtarësimin në UNESCO

By | October 2, 2017

Serbia ka angazhuar “armatë” diplomatësh kundër Kosovës në UNESCO

By | September 24, 2017

“Blic” ‘zbulon’ bisedën mes Vuçiqit e Pacollit në takimin e papritur në OKB

By | September 24, 2017

Qeveria: Filmi i Serbisë kundër Kosovës në UNESCO është racist

By | September 17, 2017

Brnabiç: Nga Maqedonia pres që mos të hapet çështja e anëtarësimit të Kosovës në UNESCO

By | August 26, 2017

Brnabiç: Është me rëndësi si do të sillet Maqedonia për anëtarësimin e Kosovës në UNESCO

By | August 23, 2017

Zëri i Amerikës: Marrëdhëniet Serbi-Maqedoni

By | August 23, 2017