VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: ambasadorja

Ambasadorja Kim thekson mbështetjen e SHBA ndaj Shqipërisë

By | January 27, 2020

SHBA, demokratët publikojnë tekstet e dëshmive

By | November 4, 2019

Ambasadorja e re amerikane në Tiranë merr këshillat e fundit nga Mike Pompeo

By | August 10, 2019

Miti i Hajdit – historia e romanit zviceran më të lexuar në botë

By | July 9, 2018

SHBA “fal” Shqipërinë për votën e Jerusalemit

By | January 28, 2018

Nikki Haley: Ne po përpiqemi që të gjitha vendet ta njohin Kosovën në OKB

By | December 21, 2017

Shkelje dhe abuzime pa fund në ambasadën e Shqipërisë në OKB; ministri Bushati hesht

By | November 5, 2017

Daçiçi: Një pjesë e personelit të ambasadës kthehet në Shkup javën e ardhshme

By | August 22, 2017

NewEurope: Vlahutin nën hetim, “ajo vilë s’vlen as sa 1/3 e çmimit të shitjes”

By | June 5, 2017

Haley: S’ka diskutim që Rusia u përzie në zgjedhje

By | April 3, 2017

BE-ja hedh poshtë akuzat ndaj ambasadores Vlahutin, i jep mbështetje të plotë

By | February 10, 2017

Haley: Sanksionet kundër Rusisë mbeten deri sa të kthehet Krimeja

By | February 3, 2017

Ambasadorja Filloreta Kodra përdor vartësit për të ndjekur penalisht denoncuesen Mariela Stefanllari

By | February 1, 2017

Dossier për shkelje dhe abuzime të Ambasadores Filloreta Kodra në Gjenevë Nga Mariela Stefanllari

By | February 1, 2017

Donald Lu e Romana Vlahutin, takim “rrufe” në zyrën e Metës

By | December 9, 2016

Izraeli nuk do ta njohë paravarësinë e Kosovës

By | September 30, 2016

AMBASADORJA ZVICERANE AKUZON KLUBIN VENEZUELIAN TË GOLFIT PËR DHUNIM TË KONVENTËS SË VJENËS

By | June 20, 2015