VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Kishë

Këndi i humorit: Një burrë shkon në kishë, hyn në rrëfyestore dhe i rrëfehet priftit

By | May 15, 2019

Këndi i humorit: Mësuesja: Miri, çfarë të punon babi ty?

By | September 30, 2016

Vatikani: Vrasja e priftit është barbare

By | July 26, 2016

Policia franceze vret dy pengmarrës në një kishë në Normandi

By | July 26, 2016

Ndoshta nuk jam i keq – Poezi nga VEHBI SKËNDERI

By | May 12, 2016

Shko, dallëndyshe – Poezi nga FILIP SHIROKA

By | July 18, 2015