VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: gjumë

Këndi i humorit: Dy miq të vjetër, tani pensionistë, takohen në rrugë

By | August 12, 2019

Këndi i humorit: Një nënë e re zgjohet në mesnatë kur fillon të qajë fëmija i sapolindur

By | May 26, 2019

Pesë gjëra fantastike që bën truri kur je në gjumë

By | April 13, 2019

Mënyra ushtarake që ju tregon se si të bini në gjumë për 2 minuta

By | September 5, 2018

Flisni në gjumë? Kjo është arsyeja!

By | August 30, 2018

Çfarë i ndodh trupit nëse flini të uritur

By | July 16, 2018

Shtrëngimet e kokës gjatë gjumit – Zbuloni cilat janë shkaqet

By | July 13, 2018

Lagni jastëkun me pështymë gjatë natës? Ja ç’do të thotë!

By | July 4, 2018

Disa veti qetësuese të lëngut të qershisë

By | June 19, 2018

Si të flini mirë gjatë netëve të nxehta

By | June 11, 2018

A e dini çfarë shohin të verbërit në ëndërr?

By | May 27, 2018

Këndi i humorit: Një burrë i martuar kishte një lidhje me sekretarin e tij

By | May 27, 2018

Jasemini e livando, dy lule që duhen në dhomë për të fjetur mirë

By | May 19, 2018

Kundër gërhitjes mjafton pak ujë, vaj ulliri dhe mjaltë

By | May 11, 2018

7 gjëra që nuk i dinit për ëndrrat

By | April 17, 2018

PRITJE – Poezi nga THANI NAQO

By | December 30, 2017

Këndi i humorit: Një burrë i martuar ishte në lidhje me sekretaren e tij

By | October 13, 2017

Këndi i humorit: Dy miq në një bar po pijnë dhe po qajnë hallet me njëri-tjetrin

By | July 25, 2017

Leonard Cohen ka vdekur në gjumë

By | November 17, 2016