VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: binjakë

Këndi i humorit: Një bionde merr vesh nga gjinekologu se është shtatzënë me binjakë dhe shpërthen në lot

By | July 21, 2019

Mariah Carey feston ditëlindjen si asnjëherë tjetër

By | March 28, 2018

Këndi i humorit: Luigji takon Markun

By | February 25, 2018

Tragjedia – Lojtarit të Kombëtares shqiptare i vdesin fëmijët binjakë, gruaja ishte shtatzënë

By | February 6, 2017