VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Viktor Zhusti

Yllka Mujo dhe Viktor Zhusti magjistarë të shpirtit njerëzor – Nga Vepror Hasani

By | March 18, 2019

Filmi “Delegacioni” me skenar të Artan Minarollit dhe regji të Bujar Alimanit fitoi çmimin e madh në Festivalin e Varshavës

By | October 22, 2018

Intervista – Gëzim Kame: Si më akuzuan se po nxisja gratë të thyenin zinë për Enverin

By | March 18, 2016