VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: pijanec

Këndi i humorit: Në një autobus mbushur plotë me politikanë

By | March 11, 2018

Këndi i humorit: Një pijanec futet në një lokal dhe i thotë kamarierit

By | November 27, 2016

Beqaj s’ia përfilli ankesën, deputeti socialist diskrediton publikisht drejtorin e spitalit Kavajë

By | October 1, 2016