VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Ankara

Rivali i Erdoganit e pranon humbjen

By | June 25, 2018

Turqi, pritje solemne me rastin e pavarësisë së Kosovës

By | February 18, 2017

Turqi: Një person shtie me armë zjarri afër ambasadës amerikane

By | December 20, 2016

Erdogani i telefonon Putinit pas vrasjes së ambasadorit

By | December 19, 2016

Parlamentarët zvicreranë bëjnë thirrje për ashpërsi ndaj Ankarasë

By | November 11, 2016

Shefi i ushtrisë amerikane vizitë në Ankara

By | November 6, 2016

Plagoset sulmuesi i ambasadës së Izraelit në Ankara

By | September 21, 2016

Ishim Parisi. Jemi Brukseli. Pse nuk ishim Ankaraja?

By | March 22, 2016

Ankara – një nga dy autorët e sulmit ishte një militante kurde

By | March 14, 2016

Masakër në Ankara – 86 të vrarë dhe 186 të plagosur

By | October 10, 2015

IS-i e sulmon Turqinë

By | July 23, 2015