VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: sulm terrorist

Putini falenderon Presidentin Trump për informacionet e zbulimit

By | December 30, 2019

Si u vranë dy ushtarakët shqiptarë, Fredi Bejleri nën hetim për Masakrën e Peshkëpisë

By | May 23, 2019

Këshilli për Marrëdhëniet Amerikano-Islame: Myslimanë, mos i lini xhamitë

By | March 16, 2019

Sulme në dy xhami në Zelandën e re – dhjetëra të vrarë

By | March 15, 2019

Dëbimi i diplomatëve iranianë, Pompeo telefonon Bushatin

By | December 22, 2018

Pandeli Majko i rrezikuar nga një sulm terrorist

By | August 10, 2018

Shpërthim në Nju Jork, një i ndaluar

By | December 11, 2017

POPULLI MYSLIMAN DHE DJAJTË E ZGJIDHUR – Poemë nga Hamdi Ismail Meça

By | June 13, 2017

Theresa May pritet të konfrontojë presidentin Trump lidhur me informacionet e zbulimit

By | May 25, 2017

Kamioni hyn në një dyqan në kryeqytetin e Suedisë, disa të vdekur

By | April 7, 2017

Sulm mbi një xhami në Kanada – gjashtë të vrarë

By | January 30, 2017

Lirohen dy kosovarët e dyshuar për sulm – Policia gjermane thotë se nuk ka rrezik nga ta

By | December 24, 2016

Ja vetura e vëllezërve kosovarë që u arrestuan në Gjermani për terrorizëm (Foto)

By | December 23, 2016

Zaharova: Sulmi mbi ambasadorin rus është sulm terrorist, rastin do ta paraqesim në Këshillin e Sigurimit

By | December 19, 2016

Bushati reagon për sulmin terrorist në Stamboll

By | December 11, 2016

Zbulohen të akuzuarit për terrorizëm që po bashkëpunojnë me policinë

By | November 20, 2016

Prishtinë: Ja 18 të arrestuarit që do të kryenin sulmin në ndeshjen Shqiperi-Izrael

By | November 18, 2016

Nesër dhe pasnesër merren në pyetje anëtarët e Vetëvendosjes, të dyshuar se sulmuan Parlamentin

By | November 13, 2016

Shtëpia e Bardhë dënoi sulmin në Turqi

By | August 22, 2016

Tre të vrarë në një qendër tregtare në Tel Aviv

By | June 9, 2016

Shpërthen në Berlin makina bombë, nuk përjashtohet sulmi terrorist

By | March 15, 2016

Sulm terrorist në qendrën turistike, 11 të vdekur – Objektivi ambasadori i SHBA

By | March 13, 2016

Ishte masakër, jo vetëm sulm terrorist – Rrëfimi i vajzës që mbijetoi në Paris duke u shtirur si e vdekur /FOTO

By | November 15, 2015