VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: IS

IS-i e transmeton videon ku shihet vrasja e ushtarëve të Turqisë

By | December 23, 2016

Trumpi: Do e përfshij NATO-n kundër IS-it

By | July 1, 2016

SHBA e përgëzon Turqinë

By | July 26, 2015

Turqia ndërmerr sulme ajrore kundër militantëve të IS-it në Siri

By | July 24, 2015

IS-i e sulmon Turqinë

By | July 23, 2015

Arabi Saudite: Arrestohen mbi 400 militantë të dyshuar të IS-it

By | July 18, 2015

Kosovë: Militantët e IS-it synojnë mbjelljen e frikës

By | July 13, 2015

KOSOVA – KËRCËNIMI NGA IS NUK DUHET NEGLIZHUAR

By | June 30, 2015

SHBA-Rusi: Putini i telefonon Obamës, flasin për Ukrainën, IS dhe Irakun

By | June 26, 2015

IDENTIFIKOHET USHTARI I IS-it QË I KËRCËNOI SHQIPTARËT

By | June 5, 2015

IS E NDALON RRJEDHËN E LUMIT EUFRAT

By | June 5, 2015

RRJETET SOCIALE – INSTRUMENT REKRUTIMIN NË IS

By | June 4, 2015