VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: F-16

Kroacia bisedon me Suedinë dhe SHBA-në për blerjen e aeroplanëve luftarakë

By | May 23, 2019

Kroacia miraton blerjen e 12 avionëve luftarakë nga Izraeli

By | March 29, 2018

Greqia akordon 10 miliardë dollarë për të blerë avionë luftarakë

By | February 16, 2017

SHBA dislokojnë avionë F-16 në Turqi

By | August 9, 2015

IS-i e sulmon Turqinë

By | July 23, 2015