VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Joseph Dunford

SHBA synon krijimin e një force ndërkombëtare në ujërat rreth Iranit dhe Jemenit

By | July 10, 2019

Dunford: Ukrainës i duhet dhënë armatim vdekjeprurës për mbrojtje

By | September 27, 2017

Dunford: Lufta me Korenë Veriore do të ishte “tmerrshme”, por jo e “paimagjinueshme”

By | August 17, 2017

Dunford: Rusia – një nga kërcënimet, me të cilat ballafaqohet SHBA-ja

By | July 23, 2017

Obama fjalim lamtumire për ushtrinë amerikane

By | January 5, 2017

Shefi i ushtrisë amerikane vizitë në Ankara

By | November 6, 2016

SHBA: Një forcë e re kundër ISIS-it vendoset në Irak

By | December 1, 2015