VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Shemsi Haziri

AKADEMI PËRKUJTIMORE PËR PRESIDENTIN RUGOVA, TAHIR ZEMAJ, SMAJL HAHDARAJ – Fotoreportazh nga GAZMEND DASHI dhe IDRIZ ZEQIRAJ

By | February 4, 2019