VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: akademi përkujtimore

REAGIM – Të pavërtetat nuk i bëjnë nder heroit Sali Çekaj dhe as luftës çlirimtare e heroike të Kosovës! – Nga HAFIZ GAGICA

By | April 20, 2019

AKADEMI PËRKUJTIMORE PËR PRESIDENTIN RUGOVA, TAHIR ZEMAJ, SMAJL HAHDARAJ – Fotoreportazh nga GAZMEND DASHI dhe IDRIZ ZEQIRAJ

By | February 4, 2019

PRESIDENTI IBRAHIM RUGOVA NUK E HUMBI ASNJËHERË RRUGËN DREJT PAVARËSISË* – Nga Frank Shkreli

By | January 29, 2019

Tahir Sinani, figura më emblematike e bashkimit të trojeve etnike – Nga Florim Zeqa

By | June 9, 2016

LDK – Dega Gjermani organizon Akademi Përkujtimore me rastin e 10 vjetorit të ndarjes nga jeta të Rugovës

By | January 15, 2016

Federata Vatra mbajti akademi përkujtimore në nderim të Akademik Mark Krasniqit

By | September 8, 2015