VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Gazmend Dashi-

AKADEMI PËRKUJTIMORE PËR PRESIDENTIN RUGOVA, TAHIR ZEMAJ, SMAJL HAHDARAJ – Fotoreportazh nga GAZMEND DASHI dhe IDRIZ ZEQIRAJ

By | February 4, 2019

SHOQATA “SALI ÇEKAJ” – MIJËRA EURO PËR HUMANITET – Nga GAZMEND DASHI e IDRIZ ZEQIRAJ

By | January 15, 2017

MIRËSEVJEN NË PFAFFENHOFEN NËNË TEREZA! – 18.06.2016 – Nga IDRIZ ZEQIRAJ

By | June 18, 2016