VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: boshnjak

Më 25 janar 1978 u nda nga jeta Skënder Kulenoviç, poet, novelist dhe dramaturg boshnjak

By | January 25, 2020

Pacolli mbështet kërkesat e boshnjakëve në Sanxhak

By | August 1, 2018

Serbia nuk lejon vizitën e ministrit të Jashtëm të Kosovës në Sanxhak

By | July 21, 2018

Izetbegoviç: Do shkoja me qejf në Kosovë, nëse më ftojnë

By | April 28, 2018

“Boshnjakët” e Sanxhakut do të shndërrohen në turq! – Nga Gani Mehmetaj

By | February 2, 2018

Muzuroviçi: I detyrohemi me mirënjohje të madhe kombëtares së Shqipërisë

By | March 28, 2017