VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: marrëveshje finale

Dokumenti i Senatit Amerikan: Finalja Kosovë-Serbi duhet mbyllet me njohje reciproke, SHBA duhet të mbështesë ushtrinë e Kosovës

By | July 2, 2020

Shqiptarët dhe serbët në Kosovë e përkrahin një marrëveshje finale me Serbinë

By | June 9, 2020

O’Brien: Trump i gatshëm të asistojë për marrëveshjen Kosovë-Serbi

By | February 29, 2020

Vuçiçi: Një marrëveshje finale kompromisi ishte gati, ja si na ikën nga duart Veriu i Kosovës dhe Anamorava

By | February 18, 2020

Haradinajt i kërkohet ta marrë pësipër udhëheqjen e dialogut

By | July 10, 2019

Nisma e gabuar për të çuar Kosovën në Këshillin e Sigurimit – Nga SHABAN MURATI

By | March 20, 2019

Intervistë me Florian Bieber: Korrigjimi i kufijve ide e vjetër dhe e rrezikshme serbe, marrëveshje nuk do ketë as këtë vit

By | January 21, 2019

Opozita letër Mogherinit: ”Grupi negociator i Kosovës nuk e përfaqëson shumicën”

By | December 25, 2018

Lëvizja Vetëvendosje fajëson pushtetin për mosanëtarësim të Kosovës në INTERPOL

By | November 20, 2018

Khan bën thirrje për referendumin e dytë për marrëveshjen e Brexit-it

By | September 16, 2018