VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Emiljano Nuhu

Për Ylli Rakipin, Andi Bushatin, Carlo Bolinon, Basri Çollakun dhe Rudina Xhungēn – Nga Elida Buçpapaj

By | October 5, 2018

Panorama – Dosja e Prokurorisë, çfarë ndodhi në hotel, Rexhepi: Nuk do të të vras, do të të plagos, dua që të vuash…

By | October 2, 2018

Të shkarkohet menjëherë kryeministri Edi Rama si shkelës i Kushtetutës!

By | October 2, 2018

Rasti Maloku, vajza e dhunuar merret në mbrojtje

By | October 1, 2018

“Po vazhdove hetimet kundër fisit tonë të zhdukim për 24 orë”, Nuhu tregon takimin me kushërinjtë Rraja

By | September 29, 2018

Oficeri Nuhu tregon detaje për e-mailin që i ka dërguar Ardi Veliut: Nuk mora përgjigje

By | September 29, 2018

Nënkomisar Nuhu tregon si ndodhi ngjarja: I pari hyri Rrahman Rraja, më agresiv ishte vëllai i deputetit, kishte dhe armë pa leje

By | September 29, 2018

Ekzekutimi i viktimës në studio TV nga Rama, Xhafa e Balla, fytyra e vërtetë mafioze e shtetit! Nga Sali Berisha

By | September 27, 2018

Emiljano Nuhu i përgjigjet Artan Hoxhës: Ja takimi me Xhisiela Malokun dhe kronologjia e ngjarjes

By | September 27, 2018

Panorama – Zbardhet dëshmia e Xhisela Malokut: Si më kërcënoi djali i deputetit, më dogji me cigare në kofshë dhe më ra…

By | September 27, 2018

Dëshmia tronditëse e oficerit të policisë Emiljano Nuhu për kërcënimin e tij më pistoletë në kokë në prani të Taulant Balles, deputetit të PS

By | September 26, 2018