VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Rruga e Kombit

Rama në Kukës – A do të ketë protesta të dhunshme? SHISH dhe FNSH ‘zbarkojnë’ në qytet

By | April 5, 2019

Sekondat e të vërtetës, qeveria e Tiranës nuk flet më me atë të Kosovës – Nga Edi Lesi

By | June 6, 2018

Shkullaku: Kalimashi, revoltë ndaj politikës abuzive shqiptare

By | April 9, 2018

Gjyshi im dhe taksa e Rrugës së Kombit – Esé nga Ditar Kabashi

By | April 7, 2018

Edhe PDIU braktis Ramën: Hiq taksën e Rrugës së Kombit, liro 11 të burgosurit!

By | April 6, 2018

Taksa e “Rrugës së Kombit”, ministri kosovar thërret ambasadorin e Shqipërisë: Nuk pajtohemi

By | April 4, 2018

Edi Ramës për rrugën e Kombit dhe protestën në Kukës! Nga Elida Buçpapaj

By | April 2, 2018

Kulla e arrogancës bie në Rrugën e Kombit – Nga MARK MARKU

By | April 1, 2018

Arrihet marrëveshja për mbylljen e protestës në “Rrugën e Kombit”

By | March 31, 2018

“Deri në vdekje” – Përkeqësohet situata te Rruga e Kombit, i vihet flaka kabinave, thyhet trau. 3 të lënduar (foto+video)

By | March 31, 2018

Trau pa alternativë dhe taksa e dyfishtë e Rrugës së Kombit hakmarrje primitive e Edi Ramës ndaj projektit të bashkimit kombëtar – Nga AZGAN HAKLAJ

By | March 31, 2018

Gjoba e Rrugës së Kombit Nga Skënder Buçpapaj

By | March 30, 2018

Berisha: Ja pse unë dhe Olldashi nuk vendosëm taksë në Rrugën e Kombit!

By | March 29, 2018

Tarifat rrugore çojnë në bojkotimin e prodhimeve të Shqipërisë

By | March 28, 2018

Jo më rruga, por poshtërsia e Kombit. Makutëri banditësh që vjedhin me VKM – Nga Ergys Mërtiri

By | March 27, 2018

AMBASADORE VLAHUTIN, NA SHPËTONI NGA GRABITJET E QEVERIVE – Nga REXHEP SHAHU

By | March 18, 2018

Varrimi i Nënëlokes ose takimi me Durrësin…! – Fotoreportazh nga SEJDI BERISHA

By | November 27, 2015