VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: tarifë

Veseli sulm Haradinajt: Ai flet me Amerikën sikur me Serbinë, këtu dalloj me të

By | July 16, 2019

Greqia voton ligjin për marrjen e nënshtetësisë nga emigrantët

By | March 20, 2019

Bruksel: Tash është koha për marrëveshje Prishtinë – Beograd

By | February 4, 2019

SHBA: Hiqini tarifat ose përballuni me pasojat

By | January 25, 2019

Tsipras në Beograd: Kosova po i hedh benzinë zjarrit me veprimet e fundit

By | December 21, 2018

Romingu dhe dogana dominojnë takimin tradicional Kosovë – Shqipëri

By | November 25, 2018

Berisha: Ja pse unë dhe Olldashi nuk vendosëm taksë në Rrugën e Kombit!

By | March 29, 2018

Rruga e Kombit prej nesër me pagesë, sa euro duhet të jepni

By | March 24, 2018