VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: protestues

PD nxjerr shifrat: Ja sa protestues janë nisur nga rrethet

By | July 8, 2019

FOTOT – I riu që u plagos në protestë flet nga spitali: Më qëlloi policia me plumb

By | June 2, 2019

VIDEO/ Protestuesit bllokojnë Elbasan-Tiranë, tentuan të pengojnë Ramën. Përplasje fizike me policinë

By | April 27, 2019

PD: Gjakoset një fotograf, mbi 15 protestues të plagosur (Foto)

By | April 13, 2019

Tiranë, protesta e opozitës para qeverisë

By | April 13, 2019

Vazhdon protesta në Beograd, Vuçiq thotë se nuk do të lejojë kërcënime përmes dhunës

By | March 17, 2019

Protestuesit në Beograd hynë në ndërtesën e televizionit shtetëror

By | March 17, 2019

Protesta e opozitës transmetohet LIVE në mediat ndërkombëtare (video)

By | February 16, 2019

Vazhdojnë protestat anti-qeveritare në Beograd

By | December 30, 2018

Shqiptarët e diasporës përsëri në protestë para Kryeministrisë: Largohuni (video)

By | December 29, 2018

Protestuesi arrestohet në spital, deputetët e PD sherr me mjekët

By | November 22, 2018

Shkup, marrëveshja për emrin hyn në procedurë parlamentare

By | June 19, 2018

LIVE – Protesta në Kukës për lirimin e të arrestuarve: Të dëgjojë Rama dhe nëna e tij (VIDEO)

By | April 19, 2018

“Deri në vdekje” – Përkeqësohet situata te Rruga e Kombit, i vihet flaka kabinave, thyhet trau. 3 të lënduar (foto+video)

By | March 31, 2018

Protesta masive në Iran

By | January 1, 2018

SHBA, protestuesit kërkojnë hetim për ndërhyrjen e Rusisë në zgjedhjet presidenciale

By | June 4, 2017

SHBA kërkon lirimin e protestuesve në Rusi

By | March 27, 2017

TAKIMI SEKRET NË ZYRËN E ALISË 55 MINUTA PAS RËNIES SË BUSTIT – Nga BLERIM ÇELA

By | February 20, 2017

Përgatiten protesta kundër inaugurimit të Donald Trumpit

By | January 20, 2017

Protestuesit e ndalojnë makinën e Ali Ahmetit në Kumanovë

By | November 14, 2016

Kiev: Protestuesit e sulmuan Ambasadën e Rusisë

By | March 7, 2016