VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Mark Marku

Të padisësh Kryeministrin e Kosovës dhe të përqafosh Kryeministrin e Serbisë – Nga MARK MARKU

By | January 17, 2020

Pedagogët e Filologjikut hyjnë në grevë, solidarizim me studentët protestues

By | January 21, 2019

Sjellja e Qeverisë me rastet ‘Babalja’ e ‘Xhisela’, si po rrëshqasim drejt shtetit mafioz – Nga MARK MARKU

By | October 11, 2018

Artan Fuga dhe Mark Marku letër për Teatrin: Pse fatet e kombit janë seriozisht të rrezikuara

By | July 5, 2018

Rama kundër Babales dhe “mbetqefjet” e tij – Nga MARK MARKU

By | May 19, 2018

Shqipëri: Dita Botërore e Lirisë së Shtypit, shkelje dhe presione

By | May 3, 2018

“Komisarët e tu ngarkonin drogë”, Mark Marku përplaset me Tahirin. Ish-ministri: Ti i dridhesh të vërtetës

By | April 20, 2018

Kulla e arrogancës bie në Rrugën e Kombit – Nga MARK MARKU

By | April 1, 2018

Familja mafioze drejton Universitetin e Tiranës, nepotizëm në Universitetin Bujqësor – Nga MARK MARKU

By | March 8, 2018

Përplasja në UT, Marku: Rama aleancë me mafien universitare

By | February 16, 2018

Mark Marku: Shuma parash po tërhiqen nga bankat. Ja sa kushton vota në Durrës

By | June 20, 2017

VIDEO – Ish-deputeti i PD Mark Marku shpërthen ndaj Imamit e Topallit: T’ju vijë turp! Jeni si anëtarët e byrosë së Enverit

By | May 30, 2017

Basha ta nisë Republikën e re nga lista e PD, zhgënjim me ministrat teknikë dhe anëtarët e Vettingut – Nga MARK MARKU

By | May 24, 2017

Video: Ish deputeti i PD-së sulmon Flamur Nokën: Halabak, rrihet për hir të shefit në Kuvend

By | February 19, 2017

A ka fuqi të shkarkojë kryeministri ? Nga Mark Marku

By | September 10, 2015