VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: kreu i Kuvendit

Partia e Veselit ia mësyn Veriut: Garon me 4 kandidatë në zgjedhjet e jashtëzakonshme

By | April 10, 2019

Ligji i gjuhëve, nuk ka dallime në mes LSDM-së dhe BDI-së

By | March 8, 2018

“Ngujohet” në parlament, por Basha nuk i ndahet FB-së

By | October 5, 2017

Video – Buçet Meta: Kapni kriminelët, ose armatosim popullin!

By | June 17, 2017

Meta në sheshin Nënë Tereza: Ja pse LSI do të jetë forcë e parë më 25 qershor

By | June 16, 2017

Meta shan: Rama-Basha, dy ish-emigrantë që duan të përzënë gjithë shqiptarët. Kapitenit të kanabisit i erdhi fundi…

By | June 11, 2017

Miratohen ndryshimet në Qeveri, ja votat për ministrat teknikë të Bashës

By | May 22, 2017

Veseli: U sulmua Arbana, u sulmua demokracia

By | May 13, 2017

Fotot – Ç’po ndodh me koalicionin? LSI e PDIU braktisin Kuvendin, në sallë vetëm socialistët

By | April 6, 2017

Meta – Ramës: Pluralizmi ka ardhur që më 1990

By | March 21, 2017

BIRN: Kuvendi përdori dy standarte për anëtarët e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi

By | February 4, 2017

Kreu i Kuvendit Meta merr në mbrojtje kryeprokurorin Llalla

By | February 3, 2017

Arvizu në zyrën e Metës: Vlerësoj miratimin e reformës në drejtësi me konsensus

By | September 26, 2016

Veseli: Demarkacioni kryhet më 1 shtator, s’ka vend për harta jugosllave

By | August 13, 2016

Dreka me Metën e Meidanin, Kokëdhima: E majta do t’i zgjidhë problemet

By | August 2, 2016

Detajet e takimit Meta-Meidani: flasin për qeveri të re konsensuale

By | August 1, 2016

Meta – Ramës: Ka edhe rrotacion

By | July 29, 2016

BE dhe SHBA nxjerrin Bashën gënjeshtar: Draftin ua dhamë në qershor!

By | July 27, 2016

Xhafaj-Metës: Ul zërin, dashuria ka ikur, të paktën ruaj qetësinë

By | July 21, 2016

Intervista e plotë – Meta flet për Ramën, Bashën, amerikanët dhe arrogancën e Rilindjes

By | July 19, 2016

Jakup Krasniqi e quan kryeministrin Mustafa “velikan të Malit të Zi”

By | July 14, 2016

Meta paralajmëron Ramën e Bashën: Sa herë që humbni zgjedhjet ankoheni se u ble vota

By | January 26, 2016

Veseli shtyn senacën për orën 20 – Opozita paralajmëron tensionim të mëtejshëm të situatës

By | October 23, 2015