VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: qeveria e re

Reuters: Kosova zgjedh qeverinë e re që premton marrëveshje me Serbinë

By | June 3, 2020

Vuçiq nuk e përjashton mundësinë e rifillimit të dialogut

By | June 3, 2020

Vuçiçi: Jam i gatshëm të nis dialogun kur të formohet Qeveria në Kosovë

By | May 29, 2020

Kurti: Nënshkruesit e marrëveshjes së Mynihut – nuk ishin të autorizuar

By | February 15, 2020

Me apo pa taksë, bizneset hezitojnë t’i kthehen tregut të Serbisë

By | February 12, 2020

Zëri i Amerikës: Albin Kurti – kryeministër i Kosovës

By | February 3, 2020

Po mbahet seanca për votimin e Qeverisë së re të Kosovës

By | February 3, 2020

Nënshkruhet marrëveshja për qeverinë e re të Kosovës

By | February 2, 2020

Shkup, parlamenti miraton kabinetin e qeverisë së re teknike

By | January 3, 2020

Uashington: Kosova duhet të dijë si të largohet nga një marrëveshje e keqe, për të arritur një të mirë

By | November 7, 2019

Kosova dhe hileja me të cilën Vuçiçi e joshi Ramën – Nga JANUSZ BUGAJSKI

By | November 2, 2019

Ambasadori amerikan në Kosovë takon Albin Kurtin, ja çështjet e diskutuara

By | October 29, 2019

KOMUNIKATË E REPUBLIKËS SË ÇAMËRISË

By | October 14, 2019

Jeta e shqiptarëve në komunën e Medvegjës

By | October 14, 2019

Zëri i Amerikës: LDK dhe Vetëvendosje – ndarazi në zgjedhje

By | August 31, 2019

A ka një marrëveshje Thaçi -Vuçiq që po e pret nënshkrimin – flet Palmer

By | August 2, 2019

Qeveria e re ekskursion nga Llogoraja në Velipojë

By | September 6, 2017

Intervista – Haradinaj: S’ka improvizime, Qeverinë e formojmë ne

By | June 14, 2017

Blerim Reka: Zaevi do të ndryshojë qëndrimin për Kosovën

By | June 10, 2017

Maqedonia bëhet me qeveri të re

By | June 1, 2017

Kina kërcënon Trumpin me “luftë”

By | January 13, 2017