VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: kryeministri Kurti

Kosovë, një ushtrim i pandershëm demokracie – Nga BESNIK MUSTAFAJ

By | March 27, 2020

VIDEO – Kurti: Kurrë nuk janë ndalur negociatat sekrete

By | March 11, 2020

Kurti: Ka një marrëveshje të fshehtë Thaçi-Vuçiç

By | March 11, 2020

Kurti u nis letra zyrtarëve evropianë, i njofton me prioritetet e qeverisë

By | March 4, 2020

Kurti dje nuk i është përgjigjur në telefon Këshilltarit të Trumpit për Siguri Kombëtare?

By | March 3, 2020

Kurti: Dështimi i bisedimeve Thaçi-Vuçiq është në dobi të Kosovës

By | March 3, 2020

Si të lexohet dhe kuptohet më lehtë Kryeministri i Kosovës Albin Kurti…? – Nga AGRON SHABANI

By | February 29, 2020

Dilemat e ngritura nga shkarkimet e Qeverisë Kurti

By | February 23, 2020

Kurti paralajmëron nga Stan Tërgu: Do të ketë shkarkime të reja të bordeve

By | February 20, 2020

“Komunuelthi ekonomik shqiptar”, një alternativë që duhet riparë – Nga Igli Tola

By | February 19, 2020

Serwer: Kurti me të drejtë po e kërkon reciprocitetin me Serbinë

By | February 18, 2020

Kurti: Nënshkruesit e marrëveshjes së Mynihut – nuk ishin të autorizuar

By | February 15, 2020

Minishengen Ballkanik apo Makroshengen Shqiptar? Përplasja e parë në Tiranë mes kryeministrave Rama e Kurti

By | February 11, 2020